מיקור חוץ והשמה

חברת סיטאדל מספקת שירותי מיקור חוץ בתחום אבטחת המידע עבור ארגונים באופן מלא ו/או חלקי על ידי השמה של מומחי אבטחת מידע ניהוליים, תהליכיים וטכנולוגיים בבית הלקוח.

האתגר

איתור אנשי מקצוע מוכשרים התואמים את צרכי הארגון הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישיותית הוא אחד האתגרים הניהוליים הגדולים ביותר בפניהם ניצבים מנהלים וחברות כיום, בפרט כאשר הדבר נוגע למומחים בתחומי סייבר ואבטחת מידע.

מדוע אנחנו

כחברה המתמחה במיקור חוץ אנו מבינים את מחויבות לקוחותינו לעמוד בחזית הטכנולוגית, יחד עם הצורך בייעול, חיסכון ותגובה מהירה במסגרת זמן מוגבלת. אנו, בדיוק כמוכם, מבינים שהגורם האנושי הוא תנאי הכרחי לעמידה במטרות אלו ולכן אנו מחויבים לספק את אנשי המקצוע הטובים והמתאימים ביותר בכל תחומי אבטחת המידע.

כיצד זה עובד

פתרונות מיקור החוץ שלנו מבטיחים את המענה והפתרון הטוב ביותר ללקוחותינו באמצעות שילוב מומחים ויועצים המהווים מרכזי ידע על פי תחומי התמחות. אנו מעניקים למומחים השונים שלנו המוצבים באתרי הלקוח, ליווי צמוד וגב מקצועי המבוססים על ידע וניסיון מצטבר ברמת כלל החברה.

אנו נלמד על הצרכים המיוחדים שלכם ועל סוג העובדים שיתאימו לתרבות האירגונית שלכם על מנת לאתר את המועמדים המתאימים ביותר לדרישות התפקיד ולצרכים המיוחדים שלכם.

קיימים ערוצים רבים לאיתור מועמדים, חלקם המוניים וחלקם ממוקדים. אנו נדאג להתאים עבורכם את ערוצי האיתור המתאימים ביותר לכל תפקיד ותפקיד.

הניסיון מלמד כי חלק ניכר מהמועמדים המתאימים ביותר לכל תפקיד ותפקיד אינם מחפשים עבודה באופן אקטיבי, לכן לאורך השנים פיתחנו יכולות ייחודיות המאפשרות גישה אל אותם מועמדים בערוצים ממוקדים.

המומחים שלנו יחסכו לכם זמן ומשאבים ויעבירו אליכם מועמדים אשר עברו בדיקה נרחבת אודות יכולותיהם המקצועיות, יכולותיהם האישיות ועברם המקצועי. אנו מקפידים על שמירת מתאם גבוה בין הדרישות המקצועיות והאישיות שלכם לבין כישורי העובדים.

 

בסופו של דבר מדובר באינטרס משותף, שכן אנו שואפים לצרף לשורותינו רק את הטובים והמתאימים ביותר.