אודות

מי אנחנו?

Citadel consulting הינה חברת ייעוץ בתחומי אבטחת מידע והגנת סייבר, אשר הוקמה בשנת 2009 ומעסיקה כיום עשרות עובדים בעלי תחומי התמקצעות שונים. החברה מתמחה במענה איכותי ללקוחותיה הן ברמת בניית אסטרטגיות ותוכניות הגנת סייבר בראייה ארגונית, והן בתכנון פתרונות אבטחה ממוקדים תוך התחשבות בצרכי ואופי הארגון.
חזון החברה מושתת על הון אנושי, איכות גבוהה של תוצרים ושביעות רצון הלקוחות והם מוגדרים כאבני היסוד אשר מאפשרים לה להיות חברה מובילה בתחומה.

 

החברה מתמחה בשלושה תחומים עיקריים בעולם אבטחת המידע הארגוני : ייעוץ תהליכי ורגולטורי, ייעוץ טכנולוגי ומבדקי חדירה.
היכולת לספק באופן מקצועי את שלושת המרכיבים, אשר מעניקים לכל ארגון, מכל מגזר, את המעטפת האופטימאלית והמותאמת לסודיות (Confidentiality), אמינות ושלמות (Integrity) וזמינות (Availability) - היא המפתח להצלחה.

 

who

למה אנחנו?

הון אנושי מקצועי ומוביל בתחומו- אנו מבינים כי נדרשות יכולות מגוונות כדי להגן באופן מיטבי על ארגונך ממתקפות סייבר ובכדי לתת מענה הולם לדרישות הרגולטוריות השונות ולאיומי הסייבר המשתנים, לכן אנו מעסיקים כח אדם בעל ניסיון רב בתחום טכנולוגיות המידע בכלל ובתחום אבטחת מידע בפרט. תחומי ההתמחות הינם נרחבים ונשענים על ניסיון רב בייעוץ, אינטגרציה וניהול סיכונים בארגונים הגדולים במשק.

 

עמידה בחזית הטכנולוגיה- החברה רואה בקידמה הטכנולוגית יעד מרכזי להגשמת חזונה ומוודאת כי גם הידע האנושי וגם הכלים שבשימוש הצוותים השונים, מותאמים לקצב המהיר של ההתפתחות הטכנולוגית בתחום הגנת הסייבר, זאת על מנת לספק מענה מדויק ועדכני התואם את צרכיהם העסקיים של לקוחותינו.

 

ניסיון עשיר- לחברה פעילות ענפה במאות גופים במשק הישראלי והבין- לאומי, המתפרשים על מגוון שווקים הכוללים: בנקאות, פיננסים, ביטוח, ממשלה ובטחון, אינטרנט, היי-טק,  קמעונאות, תקשורת, גופים ציבוריים, חינוך, אקדמיה וכו'
הניסיון המצטבר במתן פתרונות וייעוץ לגופים השונים, והכרות עם תקני הרגולציה המחייבים של כל ארגון- מציב את עובדי החברה כמובילים בתחומם. לניסיון עתיר השנים ולמחויבות לכל לקוח, מצטרפת ראייה עסקית רחבה של כל תמונת הארגון וצרכיו, למידת החוזקות והמגבלות, והתאמת הייעוץ והפתרונות על-פי מכלול הנתונים.

 

סל שירותים רחב- סל השירותים הרחב שמציעה החברה מאפשר התאמת חליפת הגנה אולטימטיבית לכל גוף ומתן מענה לכל אתגר הן מבחינה תהליכית והן מבחינה טכנולוגית.

why